Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
42 633 16 55
ul. ks. Tymienieckiego 22/24 90-349 Łódź

Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości został powołany w 1997 r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ministerstwem Pracy i Polityki Socjalnej a Fundacją Inkubator. Celem Funduszu jest wspieranie rozwoju MSP w regionie łódzkim, a co się z tym wiąże podejmowanie aktywnej walki z bezrobociem.

Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości realizuje wsparcie finansowe dla osób bezrobotnych rozpoczynających działalność gospodarczą oraz dla przedsiębiorstw poprzez udzielanie pożyczek na preferencyjnych warunkach.

Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości posiada dwa fundusze pożyczkowe:

  1. Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości. Skierowany do osób bezrobotnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców, którzy stworzą miejsce pracy dla osób bezrobotnych
  2. FRP "Mała Firma". Adresowany do małych przedsiębiorców, z przeznaczeniem na inwestycje, tworzenie nowych miejsc pracy, restrukturyzację.

Kontakt:

Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości

tel. (42) 630 09 86

Anna Kaczmarek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekty

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

  
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech