top


Projekt "Czas na sukces" PDF Drukuj Email
czwartek, 04 sierpnia 2016 11:14

Informujemy, że z dniem 1 sierpnia 2016r. Stowarzyszenie Oświatowe „EDUKATOR” w partnerstwie z Fundacją Inkubator rozpoczęło realizację projektu „CZAS NA SUKCES” współfinansowanego przez  Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Priorytet VIII – Zatrudnienie, Działanie VIII.3 Wsparcie przedsiębiorczości, Poddziałanie VIII.3.1 – Wsparcie przedsiębiorczości w formach bezzwrotnych.

Więcej…
 
Projekt "Kobieta w Biznesie" PDF Drukuj Email
środa, 27 lipca 2016 07:24

Informujemy, że z dniem 15 lipca 2016r. Międzynarodowa Fundacja Kobiet w partnerstwie z Fundacją Inkubator rozpoczęła realizację projektu
„KOBIETA W BIZNESIE”
współfinansowanego przez  Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Priorytet VIII – Zatrudnienie, Działanie VIII.3 Wsparcie przedsiębiorczości, Poddziałanie VIII.3.1 – Wsparcie przedsiębiorczości w formach bezzwrotnych.

Więcej…
 
Konferencja ŁSSE PDF Drukuj Email
środa, 06 lipca 2016 09:38

Szanowni Państwo!

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na konferencję, która odbędzie się w dniu 7 lipca w Łódzkiej SSE z udziałem Pani Jadwigi Emilewicz, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju na temat Programu Start in Poland i Start in Łódź.

Spotkanie i zaproszenie dotyczy przedsiębiorców i właścicieli nowych spółek, tzw. startupów realizujących innowacyjne przedsięwzięcia.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród zainteresowanych przedsiębiorców i startupów.

Zgłoszenia przedsiębiorców i startupów: do 6 lipca 2016 r., godz. 12.00

Osoba kontaktowa: Magda Kubicka,
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 607 779 755

<<<<< PROGRAM KONFERENCJI >>>>>

 
Projekt "Własny Biznes dla 50+" PDF Drukuj Email
piątek, 13 maja 2016 07:02

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 1 maja br. rozpoczęliśmy realizację projektu „Własny Biznes dla 50+” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania VIII.3.1 „Wsparcie przedsiębiorczości w formach bezzwrotnych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Więcej…
 
Projekt "Poszukiwana/y" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 lutego 2016 08:29

Z dniem 01.01.2016 Fundacja Inkubator rozpoczęła realizację projektu "Poszukiwana/y" realizowanego w ramach Osi Priorytetowej I "Osoby młode na rynku pracy" Poddziałania 1.2.2 "Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych" Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną projektu --> www.poszukiwani.inkubator.org.pl

 
Zakończenie realizacji projektu "Senior +60 - świadomy i aktywny obywatel PDF Drukuj Email
środa, 30 grudnia 2015 10:05

W dniu 18 grudnia 2015 r. w siedzibie Fundacji Inkubator w Łodzi, ul. ks.Tymienieckiego 22/24 odbyła się konferencja podsumowująca realizację zadania publicznego „Senior + 60 – świadomy i aktywny obywatel” w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych. Celem ww. zadania publicznego było utrzymanie i przedłużenie sprawności fizycznej i umysłowej 50 osób powyżej 60 roku życia z terenu miasta Łodzi poprzez zajęcia edukacyjno-kulturalne i ruchowe, stymulujące aktywność fizyczną i umysłową oraz utrwalające postawy prozdrowotne w okresie 9 miesięcy realizacji zadania. Działania merytoryczne rozpoczęły się w czerwcu 2015 roku i obejmowały:

  1. Konwersatorium z zakresu „Rola aktywności ruchowej w życiu seniora”
  2. Konwersatorium z zakresu „Zdrowe odżywianie, zdrowe ciało i umysł”
  3. Warsztaty – trening pamięci koncentracji
  4. Warsztaty – Marketingowe techniki perswazji jako zagrożenie dla seniora
  5. Cykl wykładów „Prawo w pigułce” z zakresu:

*„Osoby starsze w prawie rodzinnym i opiekuńczym”

*„Prawne możliwości działań osób starszych pokrzywdzonych w wyniku przestępstwa”

*„Prawo spadkowe”

  1. Zajęcia ruchowe Nordic walking
  2. Zajęcia gimnastyczne w wodzie
  3. Zajęcia kulturalne (wyjścia do kin, teatrów, spacery po Łodzi z przewodnikiem, itp.)

Ostatnim elementem zaplanowanym w projekcie była konferencja podsumowująca z udziałem uczestników, trenerów i pracowników administracyjnych, której celem było podsumowanie zrealizowanego zadania publicznego oraz upowszechnianie i promocja osiągniętych rezultatów. Na zakończenie konferencji każdy z uczestników otrzymał zaświadczenie potwierdzające udział  w zadaniu publicznym „Senior + 60 – świadomy i aktywny obywatel”, a tym samym skorzystanie z zajęć edukacyjno-kulturalnych
i ruchowych.

Fundacja Inkubator serdecznie dziękuje uczestnikom, trenerom, instruktorom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w projekt „Senior + 60  - świadomy i aktywny obywatel” za udział i pomoc w realizacji ww. zadania publicznego.

<<< Zdjęcie z konferencji - 1 >>>

<<< Zdjęcie z konferencji - 2 >>>

 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 1 z 8

Kontakt

 

Fundacja Inkubator

ul. ks. Tymienieckiego 22/24

90-349 Łódź

(na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej)

e-mail: sekretariat@inkubator.org.pl

Nr tel: 42 633 16 55

Nr fax: 42 633 87 13


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Colourful World layout renew domain name Valid XHTML and CSS.